2291 COMMODORE BLVD

MELBOURNE, Florida 32904 · Brevard County · Parcel 28 3601-50-I-9

$329 050
Assessed Value
$329 050
Market Value
Annual Tax
$304 050
Taxable Value
Ownership
OwnerMama Karl
Mailing Address2291 Commodore BLVD Melbourne FL 32904
Property Details
Year Built2024
Living Area2 300 sq ft
Lot Size9 583 sq ft
Use Code001
Valuation Breakdown
Land Value$39 380
Building Value$289 670
Just (Market) Value$329 050
Assessed Value$329 050
Exemptions-$50 722
Taxable Value$304 050
Sale History
DatePriceBuyerDeed
1 de octubre de 2024 $415 000 01